Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

16 styczeń 2018

Zaczynamy fazę pucharową!

Drużyny zakończyły fazę grupową Choroszczańskiej Ligi Halowej. Już przed ostatnią serią gier grupowych znaliśmy drużyny, które awansują do najlepszej ósemki, a teraz poznaliśmy końcowy układ tabel i tym samym pary ćwierćfinałowe. Z rozgrywek rzutem na taśmę pożegnał się Zespół Orły, który oddał walkowera, otrzymał ujemny punkt i spadł na 7 miejsce w grupie B. Tak więc drużyny z miejsc 1-4 zmierzą się w ćwierćfinałach, a ekipy z miejsc 5-6 powalczą o miejsca 9-12. 

Drużynom przypominamy, że składy można uzupełniać jedynie do ostatnich meczów fazy grupowej. W fazie pucharowej jedynie mogą grać Ci, którzy "fizycznie" wystąpili w chociażby jednym meczu fazy grupowej! 

PROSIMY TAKŻE KONTROLOWAĆ ŻÓŁE I CZERWONE KARTKI ZAWODNIKÓW. Przypominamy, że pauza jest po bezpośredniej czerwonej kartce lub 3 kartkach koloru żółtego.

-------------

6 KOLEJKA (13 STYCZNIA):

Zespół Orły - Kruszewo 0-3 w.o.
Piorun Pańki - Zaczerlany 1-7
Izbiszcze - Kruszewo 12-1
Narew Żółtki - LZS Choroszcz 1-9
Chorten Białystok - Albatros Choroszcz 3-2

-------------

FAZA PUCHAROWA (20 STYCZNIA):

15:50 Narew Żółtki - Orzeł Tykocin - mecz o miejsca 9-12
16:30 Chorten - Rajkom Choroszcz - ćwierćfinał
17:10 Albatros Choroszcz - Zaczerlany - ćwierćfinał
17:50 LZS Choroszcz - Kopnij Babkę w Czapkę - ćwierćfinał
18:30 Izbiszcze - Piasta Budmax - ćwierćfinał

-------------

Podsumowanie "okrągłych" bramek w rozgrywkach:

1 bramka: Krzysztof Jaszczołt (LZS Choroszcz)
10 bramka: Rafał Zachowicz (Albatros Choroszcz)
20 bramka: Dawid Kłosek (Zespół Orły)
30 bramka: Wojciech Biernacki (Rajkom Choroszcz)
40 bramka: Piotr Suwała (Piasta Budmax)
50 bramka: Jan Urbanek (Piasta Budmax)
60 bramka: Sebastian Waszczuk (Rajkom Choroszcz)
70 bramka: Dawid Radecki (LZS Choroszcz)
80 bramka: Marcin Krysztopik (Izbiszcze)
90 bramka: Adrian Domaradzki (Albatros Choroszcz)
100 bramka: Mateusz Sadowski (Narew Żółtki)
110 bramka: Maciej Wasilewski (Zespół Orły)
120 bramka: Rafał Olsiewicz (Izbiszcze)
130 bramka: Eugeniusz Ivin (Chorten)
140 bramka: Piotr Wilczewski (Orzeł Tykocin)
150 bramka: Kamil Pyczot (Rajkom Choroszcz)
160 bramka: Radosław Buryło (Piasta Budmax)
170 bramka: Sławomir Wasiluk (Albatros Choroszcz)
180 bramka: Robert Krysztopik (Izbiszcze)
190 bramka: Michał Grodzki (Narew Żółtki)
200 bramka: Maciej Zieniewicz (Rajkom Choroszcz)
210 bramka: Bartłomiej Silwonik (Izbiszcze)
220 bramka: Sebastian Wejkowski (Chorten)
230 bramka: Daniel Żmiejko (Orzeł Tykocin)
240 bramka: Grzegorz Kulikowski (Narew Żółtki)
250 bramka: Rafał Olsiewicz (Izbiszcze)
260 bramka: Karol Fiedorczuk (LZS)
270 bramka: Eugeniusz Ivin (Chorten)
 

-------------

Program dalszej części fazy pucharowej:

27 stycznia:

15:50 Piorun Pańki - Kruszewo /mecze o miejsca 9-12/
16:30 przegrani: 1A/4B - 3A/2B /mecze o miejsca 5-8/
17:10 przegrani: 1B/4A - 2A/3B /mecze o miejsca 5-8/
17:50 wygrani: 1A/4B - 3A/2B /mecze o miejsca 1-4/
18:30 wygrani: 1B/4A - 2A/3B /mecze o miejsca 1-4/

3 lutego:

15:10 mecz o 11 miejsce 
15:50 mecz o 9 miejsce
16:30 mecz o 7 miejsce
17:10 mecz o 5 miejsce
17:50 mecz o 3 miejsce 
18:30 FINAŁ

Pokaż wiadomości

Reklama: